Вхід
  Реєстрація
» » Допомога воїнам АТО в Східниці від Кімаковича Кирила

Допомога воїнам АТО в Східниці від Кімаковича Кирила

Допомога воїнам АТО в Східниці від Кімаковича Кирила

 

"Таор" бійців на ноги ставить!

Стаття газети Дрогобицької районної ради 

"Франковий край"

Пишу ці рядки, коли у війні з російським агресором - кульмінація. Наші бійці на східному фронті воюють на межі духовних, психічних і фізичних сил. Знаю: ми переможемо! Та дасться це дорогою ціною. Пережите на цій війні ще довго відлунюватиме в серцях і душах її учасників. Їм потрібна серйозна реабілітація. Вже необхідна багатьом воїнам. І, на щастя, є структури,які нам у цьому сприяють.

Однією із них є готельно-відпочинковий комлекс "Таор Карпати", що в селі Ластівка - неподалік Старого Кропивника. Сьогодні тут проходить безкоштовну реабілітацію група бійців 80-ї аеромобільної бригади, над якими чаклуюють психологи,масажисти, фахівці з мануальної терапії та лікувальної фізкультури. Та ще більший ефект від лікувальних процедур має увага персоналу "Таор" до тих, хто пішов на жертву за ради нас. Честь і слава тим, хто допомагає армії в різний спосіб. 

До речі, колектив готельно-відпочинкового комплексу на чолі з гендиректором Андрієм Печерицею та Кімакович Кирилом Ігоровичем допомагає армії не тільки реабілітаційно-оздоровчими процедурами. "Таор Карпати" забеспечував наших бійців одежею, цифровою технікою, тепловізорами, автомобілями. Велике дякую їм за це! 

Ми мусимо зрозуміти, що війна із таким сильним ворогом як Росія - це справа не тільки армії, а всього народу. Допомагати має кожен чим може. Так, як це робить "Таор Карпати".

Микола Кобільник

голова ГО Всеукраїнського об'єднання

учасників АТО

 

16-12-2016, 18:38
Автор: Administrator007
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі 3