Вхід
  Реєстрація
» » Останки древнього 2-метрового пінгвіна виявили в Аргентині

Останки древнього 2-метрового пінгвіна виявили в Аргентині

Останки древнього 2-метрового пінгвіна виявили в АргентиніАрхеологи з Аргентини знайшли свіжі підтвердження того, що на Землі кілька десятків тисяч років тому жили величезні представники нині існуючих тварин.

Аргентинські вчені знайшли на антарктичному острові Сеймур останки гігантського пінгвіна. Доісторичний пінгвін отримав офіційну назву Palaeeudyptes klekowskii. Про це повідомляє ИТАР-ТАСС.

Археологи виявили в Антарктиді останки гігантського пінгвіна, зріст якого сягав 2-х метрів, а вага - 115-ти кілограмів.

"Близько 40 мільйонів років тому по нашій планеті ходили пінгвіни, до яких підходить слово колосси, - відзначає лондонська газета Times. - Стоячи вони височіли на два метри".

Особини найбільшого з нині живучих видів пінгвінів - Імператорського - мають зріст в 1,36 метра і вагу 46 кілограм. До нинішньої знахідки рекордний ріст древніх пінгвінів становив 1,5 метрів.

"Нам вдалося знайти на початку нинішнього року останки гігантського пінгвіна, які добре збереглися, аналога якому світова наука ще не знала", - зауважила керівник робіт Кароліна Акоста Хоспіталече.
 
 
 
 
 
 
 
Джерело:  http://gazeta.ua/
11-08-2014, 13:57
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.