Вхід
  Реєстрація
» » Українці зможуть побачити зорепад Персеїди 12 серпня

Українці зможуть побачити зорепад Персеїди 12 серпня

Українці зможуть побачити зорепад Персеїди 12 серпняДощ із зірок над Україною пройде під час перетину Землею шлейфу пилу від комети Свіфта-Туттля.

12 серпня українці зможуть побачити в небі зорепад через проходження Землі через шлейф пилових частинок від комети Свіфта-Туттля. Про це повідомляє gismeteo.ua.
 
Метеорний потік Персеїд виникає при згорянні частинок в атмосфері планети, і тоді земляни спостерігають дощ із зірок. За прогнозами астрономів, за годину впаде до ста фрагментів метеорів. Щорічно явище можна спостерігати в серпні з 17 липня по 24 серпня, але найбільший пік явища - 12 серпня. 
 
Пік Персеїд цього року співпадає із супермісяцем, коли Місяць в небі на 30% яскравіший, ніж у звичайний повний місяць. За рахунок цього метеорний потік буде більш чітким при спостереженні із Землі. 
 
Персеїди - найдинамічніші з усіх метеоритних дощів у сонячній системі. Найбільш насичені з них проходили в 1991 і 1992 роках, коли в небі згорало до 400 частинок небесних тіл за годину. 
 
Перед небесним явищем 11 серпня корпорація Google присвятила йому один зі своїх логотипів на стартовій сторінці. 
 
 
 
 
 
 
 
12-08-2014, 10:47
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.