Вхід
  Реєстрація
» » Американські вчені назвали дату тотального знищення людства

Американські вчені назвали дату тотального знищення людства

Американські вчені назвали дату тотального знищення людстваЗа даними американських вчених, Землі загрожує зіткнення з астероїдом 1950 DA
 
На величезній швидкості до Землі летить гігантський астероїд, який може зіткнутися з нашою планетою і зруйнувати її 16 березня 2880 році.
 
Як пише The Daily Mail, такі підрахунки зробили американські вчені. Астероїд, зіткнення з яким загрожує Землі, носить ім'я 1950 DA.
 
Шанси на зіткнення оцінюються як один до трьохсот. Читайте також: Вчені заявили, що схожих на Землю планет не існує взагалі
 
Про ризик з боку астероїда заявили дослідники з Університету штату Теннессі в США. За цими даними, астероїд досягає одного кілометра в діаметрі і, обертаючись, рухається до Землі з приблизною швидкістю в 14,5 кілометрів на секунду. Якщо зіткнення відбудеться, потужність вибуху складе 45 тисяч мегатонн тротилу. Зіткнення призведе до гігантського вибуху і цунамі, які змінять клімат земної кулі і знищать людство.
 
Однак, вважають вчені, у землян є ще достатньо часу, щоб запобігти катастрофі, наприклад, трохи змінити поверхню 1950 DA, що призведе до знищення небесного тіла. 
 
 
Джерело:   http://tsn.ua
18-08-2014, 16:44
Автор: kontent2
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі 6