Вхід
  Реєстрація
» » Перейти на Windows 9 можна буде вже у вересні - ЗМІ

Перейти на Windows 9 можна буде вже у вересні - ЗМІ

Перейти на Windows 9 можна буде вже у вересні - ЗМІНова версія Windows, яка імовірно отримає назву Windows 9, стане доступна для встановлення на комп'ютери на початку осені. Ознайомчу версію новинки зможуть випробувати всі охочі.

Про те, що скачати Windows 9 безкоштовно можна буде вже наприкінці вересня, повідомляє відома своїми відмінними інформаторами у Microsoft журналістка сайту ZDNet Мері Джо Фолі. Очікується, що фінальна версія ОС стане доступна навесні 2015 року.

Багато особливостей нової операційної системи вже відомі - це, у першу чергу, повернення у десктопний інтерфейс меню "Пуск". Правда, воно стане гібридним - поряд зі звичними користувачам Windows 7 і більш старих версій Windows ярликами там з'являться "живі" плитки, "які переїхали" зі стартового екрану Windows 8.

Крім того, розроблені для сенсорного інтерфейсу Modern UI додатки у Windows 9 можна буде запускати у стандартному віконному режимі. Можливо, у Windows 9 Microsoft також розпрощається з однією з головних "фішок" інтерфейсу "вісімки" - меню "чарівних кнопок" Charms, яке з'являється по свайпу від правого краю екрану або під час наведення курсору у верхній лівий кут. Відповідні елементи розробникам тепер доведеться реалізовувати прямо в інтерфейсах власних додатків.

З чуток, Windows 9 також може отримати підтримку віртуальних робочих столів, як в OS X або багатьох версіях Linux. Ця функція дозволить просунутим користувачам більш ефективно організовувати вікна, розміщуючи їх на декількох віртуальних робочих столах
 
 
 
 
 
 
Джерело:   http://ua.korrespondent.net
18-08-2014, 16:20
Автор: kontent2
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.