Вхід
  Реєстрація
» » У фестивалі "Республіка" братиме участь Стрелков та арт-група Другий Фронт

У фестивалі "Республіка" братиме участь Стрелков та арт-група Другий Фронт

У фестивалі "Республіка" братиме участь Стрелков та арт-група Другий ФронтЦьогоріч, у фестивалі "Республіка" братимуть участь такі майстри як Стрелков та арт-група Другий Фронт (Київ), Добрые Люди (Донецьк), М97 (Одеса), Kalkov (Луцьк) – ці художники-муралісти працюватимуть над фасадами будинків та приміщень у Кам'янці-Подільському.

Об'єднання "Другий фронт" з'явилось під час подій на Майдані. Протягом останніх місяців вони займалися виставками, патріотичними татуюваннями та різноманітними експозиціями, пов'язаними із подіями в Україні. Учасники об'єднання Марія та Єгор наразі їздять Україною та Європою демонструючи експозиційний проект "Кольори волі", який відображає події на Майдані та загальний стан України. До подій на Майдані Єгор Стрелков був татуювальником. Проте під час революції зацікавився стріт-артом як засобом мистецької боротьби.

"Добрые люди", які роблять Донецьк яскравішим, вже не вперше відвідуватимуть фестиваль "Республіка". У 2013 вони створили малюнок на будинку по вул. Лермонтова, 2 – "Сіяч снів".

Одесити М97 цього року вже не вперше відвідуватимуть фестиваль "Республіка". Проте, вони вже відомі не лише в Одесі, а й за її межами. Саме вони займалися створенням малюнків на трансфоматорних щитках, намалювали слоненя на дитячій бібліотеці, а також, спільно із "Одесміськелектротранс" вони розмалювали кілька тролейбусів. Учасники проекту – не новачки у сфері стріт-арту, та займалися райтерством у Хмельницькому, Бердичеві, а минулого року і в Кам'янці-Подільському під час "Республіки-2013". Вже у 2014-му році ця група художників працювала над стіною 9-типоверхівки у Хмельницькому. У липні 2014-го року на одній з 9-типоверхових новобудов міста Хмельницький М97 створили яскравий та життєрадісний малюнок із зображенням дівчинки.

Андрій Кальков (Kalkov) з Луцька теж уже відомий стріт-артист, який творить здебільшого у стилях оп-арт та 8-біт. Стікери, розробкою яких він займався, тепер розклеєні не лише в Україні, а й Англії, Польщі, Бельгії, Греції, Ісландії, Перу, Росії, Китаї, Білорусії, та США. Андрій займається графіті вже більше 13 років, він є переможцем першої російської виставки стікерів, у якій приймали участь близько 150-ти художників з Росії, України та Білорусії, та здобув перемогу у номінації "Найкраща композиція". Андрій Кальков також успішно співпрацював з фірмою одягу "Urban Planet", та прикрашав рідне місто своїми роботами. Він є автором серій робіт "Круговорот" та "Око відродження", які є абстрактними відображеннями настрою та вподобань автора.
 
 
 
 
 
 
Джерело:   http://gazeta.ua
18-08-2014, 16:27
Автор: kontent2
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.