Вхід
  Реєстрація
» » В ЄС кажуть, що Україна успішно виконує план з візової лібералізації

В ЄС кажуть, що Україна успішно виконує план з візової лібералізації

Новий комісар ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітріс Аврамопулос в ході зустрічі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Брюсселі відзначив суттєвий прогрес у виконанні Україною другої фази Плану дій з візової лібералізації.

Про це у понеділок інформує прес-служба МЗС України, передає кореспондент Укрінформу.
«Аврамопулос підтвердив пріоритетний характер діалогу ЄС з Україною з міграційно-візової проблематики, відзначивши суттєвий прогрес у виконанні українською стороною другої фази Плану дій», - йдеться у повідомленні.

За результатами зустрічі сторони погодилися сприяти відкритому діалогу з актуальних міграційно-візових питань, зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві.
 
Аврамопулос також підкреслив налаштованість Євросоюзу сприяти подальшій візовій лібералізації з Україною.

Глава українського МЗС зі свого боку підкреслив важливість наразі для України провести антикорупційні реформи, а також запровадити ініціативи, спрямовані на введення біометричних паспортів.

Крім цього, Клімкін підкреслив, що ЄС має неухильно виконувати положення посиленої Угоди про спрощення оформлення віз між Україною та ЄС.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: http://www.ukrinform.ua/
17-11-2014, 16:17
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.