Вхід
  Реєстрація
» » Швеція допоможе Україні децентралізувати владу

Швеція допоможе Україні децентралізувати владу

В Україні за підтримки уряду Швеції буде реалізовано трирічний проект, направлений на підтримку децентралізації влади та передачу більших повноважень на місця.

Відповідний меморандум у Києві підписали Мінрегіонбуд України та Шведська асоціація місцевих влад та регіонів (SALAR), передає кореспондент Укрінформу.

"Шведський уряд радо підтримує план України щодо децентралізації. На нашу думку, це - позитивний крок назустріч міцнішій та більш інклюзивній демократії в Україні. Швеція має тривалу традицію місцевого самоврядування і може поділитися неабияким досвідом і корисними прикладами з Україною", - наголосив посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат.
 
Проект "Підтримка децентралізації в Україні" розрахований до грудня 2017 року та реалізується за кошти Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA). В рамках проекту - експертні консультації, професійні обміни, тренінги, освітні тури та семінари. Передбачено також створення українсько-шведського секретаріату з офісами у Києві та Стокгольмі.
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: http://www.ukrinform.ua/
17-11-2014, 16:20
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.