Вхід
  Реєстрація
» » У США готують закон про поставку зброї для України

У США готують закон про поставку зброї для України

Конгрес США розгляне закон про ленд-ліз, що пропонує передати Україні зброю, боєприпаси та інші види озброєння для протистояння російської агресії.

Автор законопроекту республіканець Майкл Берджес, переконаний, що однієї фінансової допомоги в ситуації, що склалася вже недостатньо.

Коментуючи те, що відбувається в Україні, Берджес сказав:

"Українці хочуть жити в об'єднаній, незалежної, стабільнії і процвітаючій демократії. І, без сумніву, війна на Донбасі ускладнює реформаторські зусилля. Російська агресія зробила Україну більш об'єднаною, більш демократичною і, що іронічно, більш прозахідної. Результати останніх виборів це підтвердили. Представник республіканської партії закликав допомогти Україні в її прагненні до свободи і демократії.

"Конгрес стоїть на позиції солідарності з Україною. США вже надали фінансову і матеріальну допомогу Україні, але приймаючи до уваги постійну агресію і відсутність поваги до мирного плану, демонстровані Росією, Україна має потребу в більшьшому, ніж гроші. Україні потрібна зброя, боєприпаси, бронежилети і засоби зв'язку. Безумовно, фінансова допомога важлива, але також важливо зброю і боєприпаси, щоб відбити російські війська, які вторглися в суверенну країну", - зазначив конгресмен.

Законопроект Майкла Берджеса HR 5315 пропонує за програмою ленд-лізу дати президенту США право передати зброю Україні. У разі, якщо законопроект буде прийнятий, Україна може розраховувати на протитанкову і протиповітряне зброю, боєприпаси, штурмові і снайперські гвинтівки, іншу стрілецьку зброю, гранатомети, кулемети, системи управління вогнем, бронежилети, багатоцільові автомобілі і багато іншого.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: http://gazeta.ua/
17-11-2014, 16:23
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.