Вхід
  Реєстрація

Будьмо живі, наперекір усім!

Пересічні громадяни з кожним днем роблять все нові дірки на паску, який радить затягувати все щільніше «турботливий» Уряд України, а гробокопачі вирішили, що саме тепер настала сприятлива нагода покращити собі умови життя.  

З вересня КП «Міська ритуальна служба» Івано-Франківська піднімає тарифи з поховання громадян. Такий «гуманний» крок головний економіст підприємства Наталя Дехтяр пояснює зростанням вартості  паливо-мастильних матеріалів та інших виробничих витрат, а також зростанням заробітної плати працівників закладу.

Дуже гарне пояснення, особливо враховуючи, що Уряд України закликає всіх затягнути паски трохи не на самій шиї, вводить воєнний податок, правда ще без офіційного оголошення стану війни, підвищує тарифи на комунальні послуги і газ, на транспорт, обкладає податками заощадження в банках, у кого вони є, а гробокопачі в цей час вирішили бути розумнішими за всіх і підвищити собі заробітну плату. Не заборониш людям хотіти жити краще. Тим більше тим, хто щодня наочно бачить, що все земне до труни не забереш. Отже, нащо затягувати паски працівникам лопати і заступу, нехай ті, хто заробляє мізерні копійки, а тепер завдяки «турботам» Уряду буде мати ще менше, віддають останнє, аби поховати своїх рідних. «Гуманно», як і усе, що запроваджується  в нашій країні.

Мудро, в ногу з часом, панове гробокопачі! Здерти з того небіжчика ще наостанок, як з живого вже не можна буде щось взяти!  

Останній раз КП «Міська ритуальна служба» переглядала тарифи у бік збільшення у серпні минулого року. 

Тепер розцінки зростають з 600 до 794 гривень за копання могили у 2 метри механізованим методом, а ручним з 392 до 482 гривень. Послуга до поховання, яка передбачає демонтаж надмогильної споруди і монтаж зросте до 1191 гривні.   
Увагу привертає такий цікавий факт. В розцінках не фігурує ціна на послуги в зимовий період. Тобто тут вже закладена маніпуляція, адже людям, що перебувають у глибокому горі безперечно можуть сказати, що наведені тарифи - літні розцінки, а за зимові викладайте удвічі чи утричі дорожче. Хто буде сперечатися під час безмежного горя по втраті людини?

Передбачили керівники ритуальної служби  і транспортні послуги. за організацію відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого до кордону України потрібно буде заплатити 6,81 гривень за 1 кілометр пробігу.

Минулого року Наталя Дехтяр озвучила заробітну плату копщика могил «Це лише 1987 гривень без преміальних і 13 зарплати». Цікаво, хто може пригадати, коли останній раз отримував такі надбавки? І як про них згадують, то вони, ці надбавки, існують. А тепер  порівняємо зарплату гробокопача, а це спеціаліст не найвищої кваліфікації, з пенсією літніх людей у 1500 гнривень. 

Ось так «турбується» місцева влада в особі ритуальних служб про долю тих, кому доведеться віддати, мабуть, останнє, аби по-людськи поховати рідну людину. Добре, що про себе і своїх працівників КП «Міська ритуальна служба»дбають.
Тож, панове громадо, залишимо без заробітків захланних представників ритуальної служби! Потопчемо ряст якнайдовше!   
 
 


Антін МНІХ.

8-08-2014, 09:16
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Коментарі 1