Вхід
  Реєстрація
» » Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті

Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті

Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті 
Більшості з нас довелося пожити в Україні після розпаду СРСР. Переконаний, період фінального десятиліття минулого "міленіуму" кожному запам'ятався по-своєму.
Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті 
 
Безперечно, мозок більшості людей влаштований таким чином, що негативні спогади відносно далекого минулого, автоматично, якщо не видаляються, то, як мінімум відправляються в далекий архів. Тому і згадки у нас про 90-ті відповідні: в когось супер-хімічні жуйки з наклейками чи фантиками "Turbo", чарівний порошок "Yupi", з допомогою якого можна було організувати чималу порцію солодкого напою, китайські диво-іграшки "трансформери", мультфільм про яких полонив серця дітей у 90-х; 
Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті
 
Багато хто пам'ятає "Територію А", з якої почали свій шлях на велику сцену чимало сьогоднішніх зірок естради, розвиток дискотечного та фестивального рухів в країні, шалені перемоги Динамо (Київ), тощо.
 
 
Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті
Хотілося б написати, "цей позитивний список можна продовжувати довго", проте на привеликий жаль це не так. Хоч і Українська СРСР була відносно самостійною структурно одиницею СРСР з багатою ресурсною базою, наслідки розколу "радянської імперії" виявились досить важкими: відсутність замкненого кола виробництва посприяла зменшенню кількості робочих місць, і як наслідок - високому рівню безробіття; масова корупція у всіх, і особливо, найвищих ланках влади створювала не лише дифіцит у бюджеті, але і поповнювала загальний борг держави перед іншими країнами; поділ сфер впливу йшов, аж ніяк не як засідання Європарламенту...
Життя в руїнах. Чи буде Vol 2.0? Народженим у 70-80-ті
 
Проте руїни, що можуть чекати нас сьогодні - значно страшніші. Жаба - звір найстрашніший, і з часом вона почала давити і ту людину, ім'я якої немає бажання, навіть друкувати на клавіатурі. Ми побороли проблеми, вистояли. Хоч і історично склалось, що щасливою Україна ніколи довго не була.
 
Нехай, якихось 8 місяців тому не було все "гладенько" і "рівно", нехай були проблеми - без них не буває. Ніхто не очікував такого розвитку подій... Те, що може статися сьогодні - реально страшно.
 
Хто грав у стратегії чудово зрозуміє тактичне значення Криму у випадку спроби наступу, адже масова чисельність армії повинна бути забезпечена широким діапазоном атакуючого простору, інакше можна довго мучитись, як перси з 300-ма спартанцями.
 
І страшно не за себе, страшно за дітей. Дітей, які народились у вільній країні, дітей які не бачили озброєних людей на вулицях, масові бійки з численними жертвами, бойові операції з пострілами за вікном... Хоча ні вже бачили, дякувати Богу не всі. І допустити перетворення України в чергову "руїну" не можна. Ми відповідаємо за майбутнє наступних поколінь, які повинні бути кращими і щасливішими за наше.
 
І все від нас залежить...
 
 Олександр Марцинків
  
4-05-2014, 23:09
Автор: admin
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.