Вхід
  Реєстрація

А залишилося - декілька метрів!

А залишилося - декілька метрів!Не пощастило вулиці Шевченка, що в обласному центрі, з міською владою. І яка лиха година надоумила керівництво обласного центру розпочати на ній капітальний ремонт і реконструкцію? Обіцяли все зробити швидко і якісно, проте минають роки, а кінця так і не видко. 

Останній раз обіцяно було завершити укладання бруківки до 15 вересня, проте нині на календарі вже 29, а роботи так і не спромоглися дійти до «квітки». І лишилося всього нічого – якихось десять метрів, проте знову роботи зупинено. А ремонт цієї вулиці мав би стати обличчям дієвості влади міста, яку презентують молоді представники партії ВО «Свобода». 

Загалом місцеві «Свободівці» полюбляють передвиборчі кампанії і саме перед ними пожвавлюється їхня активність. Проте з багатостраждальною вулицею Шевченка стався відвертий казус: і на ювілейну дату 200-річчя Кобзаря не спромоглися завершити роботи, і до виборів Президента. Як наслідок - повне фіаско лідера ВО «Свобода» Олега Тягнибока, який зібрав «нечуваний» досі врожай голосів – в межах похибки.

Нині «на носі» вибори до Верховної Ради, а на заваді знову ця багатостраждальна  вулиця Шевченка. І залишилося зробити цілком нічого – декілька метрів, але фатум не дає гордо відзвітувати перед мешканцями міста: «Приймайте вулицю, зробили на совість, ми всі вулиці надалі зробимо такими! (В такий саме термін і так само якісно?) Голосуйте за нас!!! Вірте нам!» 

Але внутрішній голос чомусь відмовляється вірити таким «працьовитим» політикам. Якщо впродовж років на місцевому рівні вони не спромоглися завершити реконструкцію бодай однієї вулиці, до того ж в ювілейний рік Велета українського народу, то що можна довірити таким політикам на державному рівні?

Знаю, що виправдовуючись вони будуть нарікати на недофінансування. Проте і цей аргумент, на мою думку, тут не спрацьовує. Занадто жалюгідний відрізок вулиці залишилося забрукувати. Невже нема серед вас, шановні, бізнесмена, який би спромігся розщедритися і то перед виборами, до яких лишилося менше місяця? З яким обличчям будете йти на них? Прикро стає за нашу державу, маючи таких політичних гравців.
 
 
 

Анатолій ЧЕРНЕЦЬ.

29-09-2014, 18:38
Автор: vikyli4ka
Рейтинг:
  
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.